Boot bags Unisex Racing Hero Boot Pro

Pevný pretekársky vak na lyžiarky a výstroj. Vyrobený z pevného 600D ripstop polyesteru s vodeodolnou úpravou, aby ochránil výstroj od vlhka. Vnútorná priehradka na prilbu a okuliare zo šetrného materiálu, vonkajšie zipsovateľné vrecká, bočné...
Read more
Color :000
Indicative price : 99,99 €

Pour trouver la taille la mieux adaptée à votre morphologie, référez-vous à notre guide complet sur cette page : GUIDE DES TAILLES 2018

To find the best fit, please refer to our complete sizing chart on this pâge: SIZING CHART 2018

Details of Unisex Racing Hero Boot Pro

Description

Pevný pretekársky vak na lyžiarky a výstroj. Vyrobený z pevného 600D ripstop polyesteru s vodeodolnou úpravou, aby ochránil výstroj od vlhka. Vnútorná priehradka na prilbu a okuliare zo šetrného materiálu, vonkajšie zipsovateľné vrecká, bočné úchyty na lyžiarky (max. veľkosť do 30.5 MP) s krytom na komín lyžiarky, nové anatomické ramienka s prsným popruhom a chrbtovým polstrovaním pre komfortné nosenie.

Why choose the Unisex Racing Hero Boot Pro

WATERPROOF

WATERPROOF CONSTRUCTTION featuring Tarpaulin fabrics that are an extra resistant and 100% waterproof, inspired by canvas polyurethane coating.

HYDRATATION SYSTEM COMPATIBILITY

Kompatibilné s hydratačným systémom.

ABRASION & TEAR RESISTANT

Vyrobené z pevného materiálu RIBSTOP, ktorý zabraňuje roztrhnutiu a oderom, ktoré môžu spôsobiť predčasné opotrebovanie.

Unisex Racing Hero Boot Pro
Color:000
loading