Boards TRICKSTICK AF (ASYM FRAME)WIDE

SNOWBOARDS snowboard

Generally, a snowboard is chosen according to a rider's weight, ability and riding style. A shorter snowboard will be more manageable and easier to maneuver – great for beginners, lighterweight, or more freestyle-oriented riders. A longer snowboard will be faster and more stable – great for heavier, more advanced, or aggressive freeriders.

For more freestyle-oriented performance: size between your shoulder and chin.

For more freeride-oriented performance: size between your chin and nose or above.

 

Vybavený našou novou technológiou jadra Asym L.I.T.E., nový TRICKSTICK AF má jedinečné vykrojenie citlivé na tlak pre dokonalejšie oblúky. S progresívnym true-twin tvarom s asymetrickým flexom poskytuje menší oblúk na zadnej hrane bez straty...
Read more
Level
Beginner
Expert
Sizes 154 158 162 166
Waist (cm) 26.2 TO 26.8CM NA NA NA
Stance width min/max (cm) 55 TO 64CM NA NA NA
Inserts setback (mm) CENTERED NA NA NA
Radius (m) 6.8 TO 8.1M RADCUT NA NA NA

In order to prepare your equipement the best we can, please fill the following form.
IMPORTANT : Fixations are one of the key of your safety, it's important to check the informations filled below.

Details of TRICKSTICK AF (ASYM FRAME)WIDE

description & fixations

Vybavený našou novou technológiou jadra Asym L.I.T.E., nový TRICKSTICK AF má jedinečné vykrojenie citlivé na tlak pre dokonalejšie oblúky. S progresívnym true-twin tvarom s asymetrickým flexom poskytuje menší oblúk na zadnej hrane bez straty rovnováhy. Zaručuje prirodzenejší a istejší pocit pri prechode s prednej hrany na hranu za pätami. TRICKSTICK AF WIDE je vhodný pre jazdcov s väčšími veľkosťami chodidiel.

Why choose the TRICKSTICK AF (ASYM FRAME)WIDE

AMPTEK AUTO TURN ROCKER

Amptek je patentovaná technológia v 3 verziách, ktoré sa líšia do seba výškou a dĺžkou rockeru alebo camberu tak, aby vyhovovali všetkým štýlom jazdenia. AmpTek AUTO TURN má mäkšie konce aj stred s 20% camberom medzi viazaním pre spoľahlivý grip a stabilitu. 80% rocker na koncoch zabezpečuje hravosť, jednoduché ovládanie v rôznych terénoch.

LITE FRAME+ASYM LITE

L.I.T.E. FRAME + ASYM L.I.T.E. technológia je použitá pri našom asymetrickom true twin tvare. Pohlcovanie nárazov, po celej dĺžke strategicky umiestnené integrované polyuretánové pruhy na každej strane viazania, vďaka ktorým citlivo reaguje na tlak a poskytuje plynulé oblúky.

TRICKSTICK AF (ASYM FRAME)WIDE
Color:000
0,00 €
loading