Boots Men's All Mountain Snowboard Boots Primacy

Cieľ byť prvým. Snowboardové topánky Primacy sú vyrobené tak, aby posúvali hranice. S našou najtvrdšou kombináciou papuče a dvojitým Boa® Fit Sysémom dosahujú optimálnu presnosť. Prvotriedny výkon predurčuje tieto topánky k agresívnej jazde...
Read more
Color :000
Indicative price : 319,99 €

Pour trouver la taille la mieux adaptée à votre morphologie, référez-vous à notre guide complet sur cette page : GUIDE DES TAILLES 2018

To find the best fit, please refer to our complete sizing chart on this pâge: SIZING CHART 2018

Details of Men's All Mountain Snowboard Boots Primacy

Cieľ byť prvým. Snowboardové topánky Primacy sú vyrobené tak, aby posúvali hranice. S našou najtvrdšou kombináciou papuče a dvojitým Boa® Fit Sysémom dosahujú optimálnu presnosť. Prvotriedny výkon predurčuje tieto topánky k agresívnej jazde prémiového jazdca. Naš 3D tvarovaný jazyk a termo nastaviteľná papuča poskytujú dobré upevnenie nohy s 3 bodovým zámkom členku a päty. My sme sa sústredili na pohodlie a funkčnosť a ty sa môžeš sústrediť na jazdu. Forward Lean Support - 3D tvarovaný jednodielny jazyk ponúka prednú oporu a kontrolu ohybu pri súčasnom znížení únavy Precise Fit - Konfigurácia dvojitého Boa® Fit Systému umožňuje nezávisle dotiahnutie vrchnej a dolnej časti topánky pre správne prispôsobenie sa tvojim potrebám pri zachovaní tvrdosti a ohybu pri dlhých a tvrdších pohyboch, alebo posunoch v oblasti päty All-Day Comfort - Vložka v papuči je dvojzónová s podporou členka a achylovky vďaka EVA - tvarovaniu Custom Fit Comfort - Termo-tvarovateľná papuča ponúka jednoduché tvarovanie a osobné pohodlie
More Information
Boots midsole EVA
Boots outsole Stitched Recycled Rubber
Extra Synthetic Leather/Mesh
Footbed Ortholite® Dual Density Molded
Level 3-4
Liner Thermo Moldable
Price 99999
SKU RFI0003 000
Snowboard boots flex rate Flex 9
Upper construction Unibody Shell
Upper lacing Dual Zone BOA® With BOA® H3 Coiler™
Weight 1200grs/foot (USM9.5)

In order to prepare your equipement the best we can, please fill the following form.
IMPORTANT : Fixations are one of the key of your safety, it's important to check the informations filled below.

Why choose the Men's All Mountain Snowboard Boots Primacy

DUAL ZONE BOA®

Dvojzónové šnurovanie umožňuje utiahnutie a povolenie hornej a dolnej časti topánky samostatne. Poskytuje presnejšie utiahnutie každej zóny a udržiava lepšiu flexibilitu. Boa® je registrovaná obchodná značka firmy Boa Technology Inc.

3D MOLDED

Jazyk sa skladá z jedného uceleného kusu a stará sa o optimálne rozloženie tlaku po celej ploche jazyka. Zlepšuje prednú oporu pri náklone a znižuje únavu. Primacy, Document a Cutback.

BOA® & BOA® COILER™

Šnurovací systém BOA® umožňuje rýchle a precízne utiahnutie topánky bez námahy. Verzia Coiler automaticky uťahuje povolené časti šnúrok, čím je utiahnutie a uvoľnenie ešte rýchlejšie.

J-BARS

Anatomicky tvarovaná oblasť päty a členku zabraňuje dvíhaniu päty a zaisťuje nohu v zadnej časti topánky, čím poskytuje lepší komfort a oporu pre optimálny výkon.

HEEL HARNESS

V chodidlovej časti na päte majú topánky Primacy, Document a Cutback integrovaný 3-bodový popruh pre pevnejší členok, zabraňuje dvíhaniu päty a deformovaniu papuče.

ORTHOLITE® HIGH DENSITY MOLDED

Stabilitu a anatomický komfort pod chodidlom zabezpečuje sieťovina s tvarovaným materiálom EVA, pevnou pätou a oporou klenby.

THERMO-MOLDABLE

Všetky naše nové papučky sú teplom tvarovateľné a poskytujú jednoduché prispôsobenie.

UNIBODY

Horný a dolný diel topánky tvoria jedinečný celok, zvyšujú oporu a pružnosť pri prednom ohybe. Primacy, Document and Cutback.

BOA® FIT SYSTEM

BOA® systém šnurovania poskytuje účelové riešenie presného utiahnutia obuvi. Patentovaný systém BOA® sa skladá z kolieska s mikronastavením, pevných ľahkých šnúrok a vodiacich dielov s nízkym trením. Každá jedinečná konfigurácia je navrhnutá na dosiahnutie optimálneho komfortu, presnosti a prispôsobenia.

Men's All Mountain Snowboard Boots Primacy
Color:000
0,00 €
loading