Boots PRIMACY

The state of being first. Simply made to push boundaries, the all-new PRIMACY snowboard boot offers our stiffest flex with Dual Zone BOA® lacing system for optimized precision and premium hard-charging performance. With a 3-point heel harness for...
Read more
Color :000
Indicative price : 299,99 €

Pour trouver la taille la mieux adaptée à votre morphologie, référez-vous à notre guide complet sur cette page : GUIDE DES TAILLES 2018

To find the best fit, please refer to our complete sizing chart on this pâge: SIZING CHART 2018

Details of PRIMACY

The state of being first. Simply made to push boundaries, the all-new PRIMACY snowboard boot offers our stiffest flex with Dual Zone BOA® lacing system for optimized precision and premium hard-charging performance. With a 3-point heel harness for enhanced ankle support and heel hold, and 3D Molded tongue for improved forward lean and flex, we've focused on fit and function so you stay focused on the ride.    
More Information
Boots midsole EVA
Boots outsole STITCHED RECYCLED RUBBER
Extra SYNTHETIC LEATHER/MESH
Footbed ORTHOLITE® DUAL DENSITY MOLDED
Level 3-4
Liner THERMO MOLDABLE
Price 99999
SKU RFH0003 000
Snowboard boots flex rate FLEX 9
Upper construction UNIBODY SHELL
Upper lacing DUAL ZONE BOA®/BOA® H3 COILER™

In order to prepare your equipement the best we can, please fill the following form.
IMPORTANT : Fixations are one of the key of your safety, it's important to check the informations filled below.

Why choose the PRIMACY

DUAL ZONE BOA®

Dvojzónové šnurovanie umožňuje utiahnutie a povolenie hornej a dolnej časti topánky samostatne. Poskytuje presnejšie utiahnutie každej zóny a udržiava lepšiu flexibilitu. Boa® je registrovaná obchodná značka firmy Boa Technology Inc.

3D MOLDED

Jazyk sa skladá z jedného uceleného kusu a stará sa o optimálne rozloženie tlaku po celej ploche jazyka. Zlepšuje prednú oporu pri náklone a znižuje únavu. Primacy, Document a Cutback.

BOA® & BOA® COILER™

Šnurovací systém BOA® umožňuje rýchle a precízne utiahnutie topánky bez námahy. Verzia Coiler automaticky uťahuje povolené časti šnúrok, čím je utiahnutie a uvoľnenie ešte rýchlejšie.

HEEL HARNESS

V chodidlovej časti na päte majú topánky Primacy, Document a Cutback integrovaný 3-bodový popruh pre pevnejší členok, zabraňuje dvíhaniu päty a deformovaniu papuče.

THERMO-MOLDABLE

Všetky naše nové papučky sú teplom tvarovateľné a poskytujú jednoduché prispôsobenie.

ORTHOLITE® DUAL DENSITY MOLDED

Stabilitu a anatomický komfort pod chodidlom zabezpečuje sieťovina s dvojzónovým tvarovaným materiálom EVA, pevnou pätou a oporou klenby.

UNIBODY

Horný a dolný diel topánky tvoria jedinečný celok, zvyšujú oporu a pružnosť pri prednom ohybe. Primacy, Document and Cutback.

BOA® FIT SYSTEM

BOA® systém šnurovania poskytuje účelové riešenie presného utiahnutia obuvi. Patentovaný systém BOA® sa skladá z kolieska s mikronastavením, pevných ľahkých šnúrok a vodiacich dielov s nízkym trením. Každá jedinečná konfigurácia je navrhnutá na dosiahnutie optimálneho komfortu, presnosti a prispôsobenia.

PRIMACY
Color:000
0,00 €
loading