Boots Men's Race Classic Nordic Boots X-8

Lyžiarky X8 SC Classic sú určené pre fitness lyžiarov a juniorských pretekárov, ktorí jazdia svoje disciplíny. Konštrukcia spojená s technológiou X-ium bola inšpirovaná samotnými pretekármi. Klasický dizajn pevne obopína chodidlo a teplom...
Read more
Color :000
Indicative price : 179,99 €

Pour trouver la taille la mieux adaptée à votre morphologie, référez-vous à notre guide complet sur cette page : GUIDE DES TAILLES 2018

To find the best fit, please refer to our complete sizing chart on this pâge: SIZING CHART 2018

Details of Men's Race Classic Nordic Boots X-8

Description

Lyžiarky X8 SC Classic sú určené pre fitness lyžiarov a juniorských pretekárov, ktorí jazdia svoje disciplíny. Konštrukcia spojená s technológiou X-ium bola inšpirovaná samotnými pretekármi. Klasický dizajn pevne obopína chodidlo a teplom formovateľné vnútorné vložky sa dajú modelovať okolo Vašej nohy pre ešte väčší komfort. Technológia Dual Core umožňuje cielenou tvrdosťou topánky tu najvyššiu možnú odozvu bez zvýšenia hmotnosti. Podrážka Sport je vybavená technológiou Tech Grip na komfortnú chôdzu a podporu nártu. Technológia WINTHERM® poskytuje priedušnú mikro membránu, ktorá odráža teplo späť k svojmu zdroju.

In order to prepare your equipement the best we can, please fill the following form.
IMPORTANT : Fixations are one of the key of your safety, it's important to check the informations filled below.

Why choose the Men's Race Classic Nordic Boots X-8

SPORT (TOURING)

Podrážka vybavená Tech Gripom pre komfortnejšiu chôdzu, kým stredová časť podrážky umožňuje maximálnu presnosť a kontrolu lyží.

DUAL CORE

Pri jazde a ohýbaní lyžiarok, technológia Dual Core aktívne stláča a rozširuje - teda využíva potenciálnu energiu, aby dodala výbušnú silu a odraz. Predstavte si presnosť a odozvu Svetového pohára, jednoduché obúvanie a novú úroveň výkonu lyžiarok tak dynamickú a reaktívnu ako je vaše vlastné telo.

Men's Race Classic Nordic Boots X-8
Color:000
0,00 €
loading