Boots Men's Freestyle Snowboard Boots Cutback

Rovnako ako typický trik pri jazde v prašane sa volajú aj tieto topánky, Cutback zmes sily a milosti. Kombinácia systému Advanced Flex a Hybrid Instep Boa® Fit System zaisťuje nastaviteľnosť náklonu, ktorý vám umožní prispôsobiť si topánku...
Read more
Color :000
Indicative price : 279,99 €

Pour trouver la taille la mieux adaptée à votre morphologie, référez-vous à notre guide complet sur cette page : GUIDE DES TAILLES 2018

To find the best fit, please refer to our complete sizing chart on this pâge: SIZING CHART 2018

Details of Men's Freestyle Snowboard Boots Cutback

Rovnako ako typický trik pri jazde v prašane sa volajú aj tieto topánky, Cutback zmes sily a milosti. Kombinácia systému Advanced Flex a Hybrid Instep Boa® Fit System zaisťuje nastaviteľnosť náklonu, ktorý vám umožní prispôsobiť si topánku momentálnym podmienkam. Náš trojbodový šnurovací systém na papuči a 3D tvarovaný jazyk dopĺňa termo-nastaviteľná papuča, zabezpečujú dobrý prenos energie a pocitu počas jazdy kdekoľvek vám napadne. Gumová podrážka má dobrú priľnavosť a dlhú životnosť aj mimo snowboardu. On-the-Fly Adjustability - Systém Hybrid Instep Boa Fit s celoživotnou zárukou prináša dodatočnú podporu v kombinácií s tradičným šnúrovaním a nastavovanie v závislosti od terénu alebo snehu. Forward Lean Support - 3D tvarovaný jednodielny jazyk ponúka prednú oporu a kontrolu ohybu pri súčasnom znížení únavy Supportive liner - Trojbodové doťahovanie papuče šnúrkou zvyšuje podporu členku a zamedzuje pohybu päty v papuči Custom Fit Comfort - Termo-tvarovateľná papuča ponúka jednoduché tvarovanie a osobné pohodlie
More Information
Boots midsole EVA
Boots outsole Stitched Recycled Rubber
Extra Synthetic Leather/Mesh
Footbed Ortholite® High Density Molded
Level 3-4
Liner Thermo Moldable
Price 233.325
SKU RFI0001 000
Snowboard boots flex rate Flex 7
Upper construction Unibody Shell
Upper lacing Traditional Lace + Instep BOA®
Weight 1100grs/foot (USM8.5)

In order to prepare your equipement the best we can, please fill the following form.
IMPORTANT : Fixations are one of the key of your safety, it's important to check the informations filled below.

Why choose the Men's Freestyle Snowboard Boots Cutback

HYBRID INSTEP BOA®

Bežné šnurovanie je v oblasti priehlavku doplnené Boa® Fit Systémom, ktorý umožňuje presné nastavenie tlaku utiahnutia na priehlavku podľa terénu, štýlu jazdy a snehových podmienok.

3D MOLDED

Jazyk sa skladá z jedného uceleného kusu a stará sa o optimálne rozloženie tlaku po celej ploche jazyka. Zlepšuje prednú oporu pri náklone a znižuje únavu. Primacy, Document a Cutback.

J-BARS

Anatomicky tvarovaná oblasť päty a členku zabraňuje dvíhaniu päty a zaisťuje nohu v zadnej časti topánky, čím poskytuje lepší komfort a oporu pre optimálny výkon.

HEEL HARNESS

V chodidlovej časti na päte majú topánky Primacy, Document a Cutback integrovaný 3-bodový popruh pre pevnejší členok, zabraňuje dvíhaniu päty a deformovaniu papuče.

ORTHOLITE® HIGH DENSITY MOLDED

Stabilitu a anatomický komfort pod chodidlom zabezpečuje sieťovina s tvarovaným materiálom EVA, pevnou pätou a oporou klenby.

THERMO-MOLDABLE

Všetky naše nové papučky sú teplom tvarovateľné a poskytujú jednoduché prispôsobenie.

UNIBODY

Horný a dolný diel topánky tvoria jedinečný celok, zvyšujú oporu a pružnosť pri prednom ohybe. Primacy, Document and Cutback.

BOA® FIT SYSTEM

BOA® systém šnurovania poskytuje účelové riešenie presného utiahnutia obuvi. Patentovaný systém BOA® sa skladá z kolieska s mikronastavením, pevných ľahkých šnúrok a vodiacich dielov s nízkym trením. Každá jedinečná konfigurácia je navrhnutá na dosiahnutie optimálneho komfortu, presnosti a prispôsobenia.

Men's Freestyle Snowboard Boots Cutback
Color:000
233,33 €
loading