Boards Men's All Mountain Snowboard Angus Wide

SNOWBOARDS snowboard

Generally, a snowboard is chosen according to a rider's weight, ability and riding style. A shorter snowboard will be more manageable and easier to maneuver – great for beginners, lighterweight, or more freestyle-oriented riders. A longer snowboard will be faster and more stable – great for heavier, more advanced, or aggressive freeriders.

For more freestyle-oriented performance: size between your shoulder and chin.

For more freeride-oriented performance: size between your chin and nose or above.

 

Epocha dňa v prašane alebo príbeh z jazdenia big mountain to je Angus. Angus ti ponúka surfový pocit jazdy vo voľnom teréne s výkonom budúcej generácie a Vikingovými motívmi. Vďaka dizajnu RADCUT bočného zrezania snowboardu je prechod z hrany na...
Read more
Level
Beginner
Expert
Sizes 159 163 166
Waist (cm) 26.1CM 26.3CM 26.5CM
Stance width min/max (cm) 52 TO 64CM 52 TO 64CM 52 TO 64CM
Inserts setback (mm) 13MM 13MM 13MM
Radius (m) 5.6 TO 6.7M RADCUT 5.7 TO 6.8M RADCUT 5.7 TO 6.9M RADCUT

In order to prepare your equipement the best we can, please fill the following form.
IMPORTANT : Fixations are one of the key of your safety, it's important to check the informations filled below.

Details of Men's All Mountain Snowboard Angus Wide

description & fixations

Epocha dňa v prašane alebo príbeh z jazdenia big mountain to je Angus. Angus ti ponúka surfový pocit jazdy vo voľnom teréne s výkonom budúcej generácie a Vikingovými motívmi. Vďaka dizajnu RADCUT bočného zrezania snowboardu je prechod z hrany na hranu bezproblémový a poskytuje vyrelaxovaný pocit v mäkkšom snehu a vďaka 5S Serrated Edges podrží zvlnená hrana na tvrdšom povrchu, All-mountain rocker ti dodá sebavedomie s explozívnou silou a odrazom presne vtedy keď to potrebuješ.
Balanced Edge Grip and Float – AmpTek All-Mountain Rocker ti poskytuje výborne vybalansovanú stabilitu na hrane
Surfy and playful Ride – BC Roller základ ti dáva surfový pocit, pri jazde v prašane vo voľnom teréne a ultra-ľahký prenos z hrany na hranu
Confident Edge Control – 5S serrated edges – zvlnená hrana s piatimi výstupkami na hrane perfektne drží na tvrdom a ľadovom povrchu a dovoľuje extrémny carving s maximálnou kontrolou
Balanced Maneuverability and Grip – RadCut technológia uľahčuje robenie oblúkov a dovoľuje ti zábavnú, pomalú jazdu na časti sklznice a využitie technológie po celej dĺžke hrany vo vyšších rýchlostiach
Lively Pop, Maximum Stability – Twin All-mountain Flex maximaliyuje odraz a balans pri freestyle jazde
All-Mountain Power and Stability – S tvrdosťou snowboardu 8 z 10 pre stabilný výkon a odpúšťanie v all-mountain jazdení s prvkami freestyle kúskov
Sustainability - 100% drevených snowboardových jadier Rossignol pochádza z lesov s trvalo udržateľným rastom

Why choose the Men's All Mountain Snowboard Angus Wide

AMPTEK ALL MOUNTAIN ROCKER

Amptek je patentovaná technológia v 3 verziách, ktoré sa líšia do seba výškou a dĺžkou rockeru alebo camberu tak, aby vyhovovali všetkým štýlom jazdenia. AmpTek ALL-MOUNTAIN má mäkšie konce a tvrdší stred dosky so 40% camberom medzi viazaním pre výkonný grip a stabilitu. 60% rocker na koncoch umožňuje lepšiu vznášanlivosť a toleranciu.

ABS

LCT Technológia s integrovaným centrálnym ABS vystužovacím nosníkom, ktorý zlepšuje celkový výkon lyže, grip na hrane a zvyšuje úroveň všestrannosti.

BASALT

Pevnejšie a ľahšie ako sklenené vlákna, s vyššou elasticitou ako pri karbóne. Bazalt zvyšuje energiu, stabilitu a pohlcuje vibrácie.

FLEX 8

Pružnosť Rossignol snowboardov určujeme stupnicou od 1 do 10, pričom 1 je najmäkší a 10 je najtvrdší. Tento flex index vám pomôže pri výbere dosky podľa vašich skúseností a štýl jazdy. Mäkšie dosky sa ľahšie ovládajú a tvrdšie dosky poskytujú viac energie a stability v rýchlosti.

RADCUT

Skrátené tradičné vykrojenie pod viazaním prechádza pred koncami do obráteného vykrojenia a poskytuje tak hravé ovládanie v oblúkoch a progresívne prehraňovanie. Poskytuje dlhší rádius pri rýchlej jazde a kratší rádius pri pomalej jazde. RADCUT má niekoľko verzií na mieru jednotlivým jazdeckým štýlom. Agresívnejšie vykrojenie umožňuje rýchlejšie a živšie oblúky, kým miernejšie vykrojenie ponúka plynulejšiu a uvoľnenejšiu jazdu.

ARAMID (A.K.A. Kevlar®)

Aramid patrí medzi nylóny, zvyčajne sa používa na výrobu nepriestrelných viest. Je to dokonalý dvojník karbónových alebo bazaltových vlákien a systematicky sa používa v spojení s týmito vláknami pre jeho výbornú schopnosť absorbovať nárazy.

GLASS FIBER

Má väčšiu rozťažnosť pred pretrhnutím ako karbón a je k dispozícii v rôznych hmotnostiach. Sklenenými vláknami prispôsobujeme pružnosť a torznú pevnosť, čím sa stabilizujú mechanické vlastnosti drevených jadier na dlhý čas.

ROLLER BC

Plocha sklznice popri hranách je mierne pridvihnutá. Jadro boardu je popri celej hrane pridvihnuté 2° sklonom, hrana je 1mm od povrchu. Doska s touto technológiou poskytuje plynulé prehraňovanie, veľmi jednoduché ovládanie a vznášanie v prachovom snehu.

WOOD S-TIPS

Jadro WOOD S-TIPS je zhotovené z jedného dreva s vrstvami karbónu a aramidu v strede dosky. Karbónová vrstva je na koncoch rozvetvená pre pre jednoduchšie ovládanie a výbušnosť na špici/päte.

TWIN ALL MOUNTAIN

Symetrická pružnosť, tvrdá pod viazaním kvôli energii a gripu, tvrdý stred pre stabilitu vo vysokej rýchlosti.

SERRATED EDGES 5S

Exkluzívna technológia 5S SERRATED EDGE zvyšuje grip na hranách prostredníctvom piatich menších hrbov na hrane. Okrem spoľahlivejšieho gripu poskytuje tiež lepšiu stabilitu.

Men's All Mountain Snowboard Angus Wide
Color:000
0,00 €
loading