Boards Kid's Freestyle Boards Snowboard Scan Smalls

SNOWBOARDS snowboard

Generally, a snowboard is chosen according to a rider's weight, ability and riding style. A shorter snowboard will be more manageable and easier to maneuver – great for beginners, lighterweight, or more freestyle-oriented riders. A longer snowboard will be faster and more stable – great for heavier, more advanced, or aggressive freeriders.

For more freestyle-oriented performance: size between your shoulder and chin.

For more freeride-oriented performance: size between your chin and nose or above.

 

Začnite so svojím juniorom čím skôr. Scan je vyrobený pre mini jazdcov, ktorí majú svoje ťažisko nízko s náznakom strachu, Scan dáva deťom ideálne podmienky na začiatok šmýkania v priamom smere. Hboké bočné skosenie, mäkší flex a symetrický...
Read more
Level
Beginner
Expert
Sizes 080 090
Waist (cm) 18CM 18.5CM
Stance width min/max (cm) 26 TO 30CM 28 TO 32CM
Inserts setback (mm) CENTERED CENTERED
Radius (m) 2.2 TO 2.7M 2.5 TO 3M

In order to prepare your equipement the best we can, please fill the following form.
IMPORTANT : Fixations are one of the key of your safety, it's important to check the informations filled below.

Details of Kid's Freestyle Boards Snowboard Scan Smalls

description & fixations

Začnite so svojím juniorom čím skôr. Scan je vyrobený pre mini jazdcov, ktorí majú svoje ťažisko nízko s náznakom strachu, Scan dáva deťom ideálne podmienky na začiatok šmýkania v priamom smere. Hboké bočné skosenie, mäkší flex a symetrický freestyle tvar radí Scan medzi super ľahko ovládateľné snowboardy. Spolu so štedro vyhotoveným rockerom na 80% snowboardu Scan ponúka stabilitu s pocitom istoty, bez strachu o zaseknutú hranu a robí jazdu zábavnou a bezstarostnou.
Effortless Turns, Playful Ride – AmpTek Auto Turn Rocker poskytuje bezproblémové zahájenie oblúka bez zaseknutia hrán
Lively Pop, Easy Control – Symetrický freestyle flex snowboardu zabezpečuje odraz a dobrý balans s ľahkou kontrolou pri freestyle jazde
Instant Comfort, Ease of Use – Mäkký, vyvážený flex od špičky po pätu, dovolí malým jazdcom ľahko kontrolovať pohyb a smer
Sustainability - 100% drevených snowboardových jadier Rossignol pochádza z lesov s trvalo udržateľným rastom

Why choose the Kid's Freestyle Boards Snowboard Scan Smalls

AMPTEK AUTO TURN ROCKER

Amptek je patentovaná technológia v 3 verziách, ktoré sa líšia do seba výškou a dĺžkou rockeru alebo camberu tak, aby vyhovovali všetkým štýlom jazdenia. AmpTek AUTO TURN má mäkšie konce aj stred s 20% camberom medzi viazaním pre spoľahlivý grip a stabilitu. 80% rocker na koncoch zabezpečuje hravosť, jednoduché ovládanie v rôznych terénoch.

ABS

LCT Technológia s integrovaným centrálnym ABS vystužovacím nosníkom, ktorý zlepšuje celkový výkon lyže, grip na hrane a zvyšuje úroveň všestrannosti.

FLEX 1

Pružnosť Rossignol snowboardov určujeme stupnicou od 1 do 10, pričom 1 je najmäkší a 10 je najtvrdší. Tento flex index vám pomôže pri výbere dosky podľa vašich skúseností a štýl jazdy. Mäkšie dosky sa ľahšie ovládajú a tvrdšie dosky poskytujú viac energie a stability v rýchlosti.

GLASS FIBER

Má väčšiu rozťažnosť pred pretrhnutím ako karbón a je k dispozícii v rôznych hmotnostiach. Sklenenými vláknami prispôsobujeme pružnosť a torznú pevnosť, čím sa stabilizujú mechanické vlastnosti drevených jadier na dlhý čas.

TWIN FREESTYLE

Symetrická pružnosť, tvrdá na koncoch pre výbušnosť a rovnováhu, mäkší stred pre jednoduché ovládanie a kontrolu.

WOOD (3510 + 4515 + 5620 + 6420)

Jeden druh dreva, ktorý je vertikálne laminovaný, čím poskytuje životnosť a komfort.

Kid's Freestyle Boards Snowboard Scan Smalls
Color:000
0,00 €
loading