CRANK BOA® H3

Snowboardová obuv CRANK BOA® prichádza s pevnejšou konštrukciou. Šnurovací systém CRANK BOA® H3 a pružnosť topánky poskytuje oporu chodidla pre lepší výkon. Termo prispôsobiteľná papuča so zabudovaným šnurovaním a ohybom v členku umožňuje...
Read more
Color :000
Indicative price : 199,99 €

Pour trouver la taille la mieux adaptée à votre morphologie, référez-vous à notre guide complet sur cette page : GUIDE DES TAILLES 2018

To find the best fit, please refer to our complete sizing chart on this pâge: SIZING CHART 2018

Details of CRANK BOA® H3

Snowboardová obuv CRANK BOA® prichádza s pevnejšou konštrukciou. Šnurovací systém CRANK BOA® H3 a pružnosť topánky poskytuje oporu chodidla pre lepší výkon. Termo prispôsobiteľná papuča so zabudovaným šnurovaním a ohybom v členku umožňuje prispôsobenie komfortu pre dosiahnutie vyššej úrovne.
More Information
Boots midsole EVA
Boots outsole STITCHED RECYCLED RUBBER
Extra 3P TONGUE, SYNTHETIC LEATHER/MESH
Footbed ORTHOLITE® SINGLE DENSITY MOLDED
Level 2-3
Liner THERMO MOLDABLE W/2 POINT LACING
Price 199.99
SKU RFH0013 000
Snowboard boots flex rate FLEX 5
Upper construction ARTICULATED CUFF
Upper lacing BOA® H3 COILER™

In order to prepare your equipement the best we can, please fill the following form.
IMPORTANT : Fixations are one of the key of your safety, it's important to check the informations filled below.

Why choose the CRANK BOA® H3

BOA® & BOA® COILER™

Šnurovací systém BOA® umožňuje rýchle a precízne utiahnutie topánky bez námahy. Verzia Coiler automaticky uťahuje povolené časti šnúrok, čím je utiahnutie a uvoľnenie ešte rýchlejšie.

ARTICULATED CUFF

Horná časť topánky sa ohýba v nezávislosti od spodnej časti topánky. Nedochádza tak k deformácii spodnej topánky pri ohybe a poskytuje mäkšiu pružnosť. Na topánkach: Crank Boa®/Laced and Alley Boa®/Laced.

J-BARS

Anatomicky tvarovaná oblasť päty a členku zabraňuje dvíhaniu päty a zaisťuje nohu v zadnej časti topánky, čím poskytuje lepší komfort a oporu pre optimálny výkon.

3P

Trojdielny jazyk, ktorý sa skladá z vrstiev po celej ploche od priehlavku až po holennú kosť, poskytuje výnimočný komfort a tvar. Na topánkach: Crank Boa®/Laced and Alley Boa®/Laced.

THERMO-MOLDABLE

Všetky naše nové papučky sú teplom tvarovateľné a poskytujú jednoduché prispôsobenie.

ORTHOLITE® MOLDED EVA

Tvarovaný materiál EVA, oblasť päty a tvarovaná časť pod klenbou poskytuje anatomický komfort a oporu.

BOA® FIT SYSTEM

BOA® systém šnurovania poskytuje účelové riešenie presného utiahnutia obuvi. Patentovaný systém BOA® sa skladá z kolieska s mikronastavením, pevných ľahkých šnúrok a vodiacich dielov s nízkym trením. Každá jedinečná konfigurácia je navrhnutá na dosiahnutie optimálneho komfortu, presnosti a prispôsobenia.

CRANK BOA® H3
Color:000
loading