Boards TRICKSTICK AF (ASYM FRAME)WIDE

SNOWBOARDS snowboard

Generally, a snowboard is chosen according to a rider's weight, ability and riding style. A shorter snowboard will be more manageable and easier to maneuver – great for beginners, lighterweight, or more freestyle-oriented riders. A longer snowboard will be faster and more stable – great for heavier, more advanced, or aggressive freeriders.

For more freestyle-oriented performance: size between your shoulder and chin.

For more freeride-oriented performance: size between your chin and nose or above.

 

Snowboard TRICKSTICK AF je vybavený naší novou technologií Asym L.I.T.E., má jedinečné vykrojení citlivé na tlak pro dokonalejší oblouky. S progresivní twin tvarem a asymetrickou flexí zaručuje toto prkno menší oblouk na zadní hraně bez ztráty...
Zobrazit více
Level
Začátečník
Expert
Sizes 154 158 162 166
Waist (cm) 26.2 TO 26.8CM NA NA NA
Stance width min/max (cm) 55 TO 64CM NA NA NA
Inserts setback (mm) CENTERED NA NA NA
Radius (m) 6.8 TO 8.1M RADCUT NA NA NA

In order to prepare your equipement the best we can, please fill the following form.
IMPORTANT : Fixations are one of the key of your safety, it's important to check the informations filled below.

Details of TRICKSTICK AF (ASYM FRAME)WIDE

Popis

Snowboard TRICKSTICK AF je vybavený naší novou technologií Asym L.I.T.E., má jedinečné vykrojení citlivé na tlak pro dokonalejší oblouky. S progresivní twin tvarem a asymetrickou flexí zaručuje toto prkno menší oblouk na zadní hraně bez ztráty rovnováhy. Tento snowboard je zárukou přirozeného přechodu z hrany na hranu.

Why choose the TRICKSTICK AF (ASYM FRAME)WIDE

AMPTEK AUTO TURN ROCKER

Každá ze tří patentovaných kombinací rockeru a camberu byla přizpůsobena jednomu ze stylů . AMPTEK AUTO TURN mají měkčí konce a jsou měkčí pod vázáním, představují se s 20 % camberem pod vázáním a 80 % rockerem na koncích pro hravé, plynulé oblouky v každém terénu a sněhových podmínkách.

LITE FRAME+ASYM LITE

Inovativní technologie jádra L.I.T.E. FRAME + ASYM L.I.T.E. kombinují efektivní pohlcování nárazů po celé délce s uretanovými pásy na každé straně vázání. Tyto technologie jsou zárukou plynulých oblouků a spolehlivé kontroly při sjezdu.

TRICKSTICK AF (ASYM FRAME)WIDE
Barva:000
0,00 €
loading