Protections Men's Protection Rpg Vest Sr - Sas Tec

RPG Vesta nabízí účinnou ochranu zad. Je vyrobena z multi-účelové pěny. Přiléhavý design vesty je kompatibilní se závodním drezem. Inteligentní brnění, Svoboda pohybu SAS Tec nabízí měkkou, ohebnou, ultralehkou účinnou ochranu, která se...
Zobrazit více
Barva:000
Orientační cena : 119,99 €

 protections

A good-fitting helmet shouldn't compress your head, but should remain well positioned when/if your head is shaken. You can use a tape string or our Head Sizer to measure the circumference of your head, passing over your ears and staying 0.78 inches above your eyebrows. Many of our helmets have a knob to adjust and fine-tune the fit for additional comfort and safety. Ideally, with the helmet on, you should be able to twist the helmet forward and back and see your eyebrows moving along with it. If the helmet slides forward or back too easily and/or without eyebrow movement, it's not providing the ideal fit.

 

Protection sizechart Rossignol

Details of Men's Protection Rpg Vest Sr - Sas Tec

Specifikace

RPG Vesta nabízí účinnou ochranu zad. Je vyrobena z multi-účelové pěny. Přiléhavý design vesty je kompatibilní se závodním drezem.

Inteligentní brnění, Svoboda pohybu
SAS Tec nabízí měkkou, ohebnou, ultralehkou účinnou ochranu, která se zaktivuje v momentě nárazu a následně znovu uvolní a vrátí do původního tvaru pro vícenásobnou ochranu a celkovou svobodu pohybu. Ultralehká, prodyšná strečová síťka zajišťuje plynulou ventilaci, zatímco samotná vesta a pás vytvářejí bezpečí a komfort.

Lehký, Prodyšný komfort
Strečová síťka zlepšuje prodyšnost a zpříjemňuje nošení

Ideální pod závodní dres
Přiléhavý tvar dovoluje nošení pod závodním drezem.

In order to prepare your equipement the best we can, please fill the following form.
IMPORTANT : Fixations are one of the key of your safety, it's important to check the informations filled below.

Why choose the Men's Protection Rpg Vest Sr - Sas Tec

SAS TEC

Technologie SAS TEC se vyznačuje ultra lehkou a prodyšnou vložkou s vlastnostmi "multi-impact" . Tato zádová část poskytuje ochranu i pohodlí ventilačnímy kanálky. A nakonec díky použitým materiálům se můžete volně pohybovat. Tato technologie se nachází na všech ochraných vestách RPG Vest Rossignol.

Men's Protection Rpg Vest Sr - Sas Tec
Barva:000
0,00 €
loading