Goggles Men's Goggle Maverick Sonar Limited

Zcela nové brýle MAVERICK SONAR BLACK LIMITED se představují s moderním bezrámovým designem a torickými skly Zeiss, která poskytují čistou viditelnost, široké zorné pole a komfort i při proměnlivých světelných podmínkách. Dvojitá pěna, popruh s...
Zobrazit více
Barva:000
Orientační cena : 79,99 €

GOGGLEs and screens

WEATHER CATEGORY UV PROTECTION PERCENTAGE VLT RECOMMENDED USAGE
CAT 0 UV 400 87 % The ideal lens for night time use, flood light
CAT 1 UV 400 78 % The ideal lens at fog and strong clouds
CAT 2 UV 400 24,48 % This lens increases contrasts, improves depth perception,
good for all conditions.
CAT 2 UV 400 14,09 % Reduces eye fatigue in bright and sunny conditions

Details of Men's Goggle Maverick Sonar Limited

Specifikace

Zcela nové brýle MAVERICK SONAR BLACK LIMITED se představují s moderním bezrámovým designem a torickými skly Zeiss, která poskytují čistou viditelnost, široké zorné pole a komfort i při proměnlivých světelných podmínkách. Dvojitá pěna, popruh s dvojitým nastavením a design s klouby zajišťují optimální komfort.

Why choose the Men's Goggle Maverick Sonar Limited

SONAR LENS

Technologie brýlových skel SONAR vyvinutá firmou Zeiss Optics vylepšuje kontrast a barevnost ve všech podmínkách. SONAR zajišťuje jasnější vnímání změn povrchu sjezdovky a činí tak lyžování bezpečnější.

2 LAYERS FOAM

Dvě různé hustoty pěny nabízejí vynikající rovnováhu mezi cenou, pohodlím a výkonem.

TORIC LENS

Firmy Rossignol a Zeiss spojily své zkušenosti a odborné znalosti a vytvořily nová torická skla. Různá horizontální a vertikální zakřivení jsou navržena tak, aby bylo možné rozšířit zorné pole lyžaře bez toho, aby bylo nutné zvětšit rozměry brýlí či zhoršit kompatibilitu s helmou.

LENS BY ZEISS

Brýle se skly ZEISS VISION byly vyvinuty tak, aby poskytovaly maximální kvalitu vidění a lyžař tak byl schopen přesně vnímat změny terénu a překážky na sjezdovce i v proměnlivých světelných podmínkách. Skla mají rovněž UV ochranu a spolehlivě tak ochrání Vaše oči.

Men's Goggle Maverick Sonar Limited
Barva:000
loading