Boards Men's All Mountain Snowboard Angus Wide

SNOWBOARDS snowboard

Generally, a snowboard is chosen according to a rider's weight, ability and riding style. A shorter snowboard will be more manageable and easier to maneuver – great for beginners, lighterweight, or more freestyle-oriented riders. A longer snowboard will be faster and more stable – great for heavier, more advanced, or aggressive freeriders.

For more freestyle-oriented performance: size between your shoulder and chin.

For more freeride-oriented performance: size between your chin and nose or above.

 

Den v prašanu či vysokohorské dobrodružství. Angus poskytne skvělou freeride jízdu, která bude hodna Vikingské grafice umístěné na prkně. Díky vykrojení RadCut se snowboard snadněji ovládá z jedné hrany na druhou a poskytuje pocit jistoty a...
Zobrazit více
Level
Začátečník
Expert
Sizes 159 163 166
Waist (cm) 26.1 do 26.5CM NA NA
Stance width min/max (cm) 52 až 64CM NA NA
Inserts setback (mm) 13MM NA NA
Radius (m) 5.6 až 6.9M RADCUT NA NA

In order to prepare your equipement the best we can, please fill the following form.
IMPORTANT : Fixations are one of the key of your safety, it's important to check the informations filled below.

Details of Men's All Mountain Snowboard Angus Wide

Popis

Den v prašanu či vysokohorské dobrodružství. Angus poskytne skvělou freeride jízdu, která bude hodna Vikingské grafice umístěné na prkně. Díky vykrojení RadCut se snowboard snadněji ovládá z jedné hrany na druhou a poskytuje pocit jistoty a pohodlí. Technologie 5S Serrated Edge a all-mountain rocker dávájí jistotu držení hran a dovolují odraz, když si přejete.

Vybalancované držení na hranách a nadnášení
AmpTek All-mountain Rocker poskytuje kombinaci balančnosti hran, stability, tolerance a nadlehčení

Surfařská a hravá jízda
BC Roller poskytuje pocit svobody v hlubokém sněhu a ultra hladký přechod z hrany na hranu

Kontrola s jistotou
Technologie 5S Serrated Edge zlepšuje držení hran při carvingu

Balanc při manévrování a zahranění
RadCut technologie dovoluje hravou změnu rychlosti a plné zahranění při vysoké rychlosti

Snadný odraz, Maximální stabilita
Twin All-mountain ohyb maximalizuje odraz a balanc při freestyle jízdě

All-Mountain síla a stabilita
Střední flexe prkna poskytuje stabilní sílu a toleranci pro all-mountain a freestyle jízdu

Udržitelnost
Snowboardy Rossignol mají 100% dřevěné jádro z udržitelných lesů

Why choose the Men's All Mountain Snowboard Angus Wide

AMPTEK ALL MOUNTAIN ROCKER

Každá ze tří patentovaných kombinací rockeru a camberu byla přizpůsobena jednomu ze stylů lyžování. AMPTEK ALL-MOUNTAIN se představuje s měkčími konci lyží a tvrdším středem, 40 % camberem pod vázáním a 60 % rockerem na koncích lyže pro lepší držení na hraně, stabilitu, nadnášení a větší tolerantnost.

ABS

LCT Technologie s integrovaným centrálním ABS vystužovacím nosníkem, který zlepšuje celkový výkon lyže, držení na hraně a zvyšuje úroveň všestrannosti.

BASALT

BASALT je silnější a lehčí než skelná vlákna, elastičtější než karbon - basaltová vlákna vylepšují energii, stabilitu a pomáhají absorbovat vibrace.

FLEX 8

Flexe snowboardů Rossignol se pohybují od hodnot nejměkčích (1) až po hodnoty nejtužší (9). Díky transparentnímu označení si můžete vybrat ideální flexi odpovídající Vašemu stylu a úrovni jízdy. Měkčí prkna jsou snazší k ovládání, tužší zase nabízí více energie a stability.

RADCUT

Technologie RADCUT spojuje tradiční vykrojení mezi inzerty, které přechází před konci do obráceného vykrojení. Vykrojení se při jízdě v podstatě přizpůsobuje, když jedete rychle, je delší a při pomalé jízdě zase kratší.

ARAMID (A.K.A. Kevlar®)

ARAMID se běžně používá pro výrobu neprůstřelných vest - dobře totiž tlumí vibrace a výborně absorbuje nárazy.

GLASS FIBER

SKLENĚNÁ VLÁKNA jsou pružnější než karbon a jsou k dispozici v různých hmotnostech a stylech pletení, což z nich činí spolehlivou volbu pro přizpůsobování flexe a torzní tuhost.

ROLLER BC

Technologie Jib Roller spočívá v 3° přizvednutí hran po celé délce lyže. Hrany jsou díky tomu 1,5 mm nad sněhem. Tato technologie zaručuje jedinečnou kontrolu na hranách a usnadňuje přehraňování bez zachytávání hrany.

WOOD S-TIPS

Jádro WOOD S-TIPS kombinuje dřevo s karbonovými a aramidovými vlákny ve středové části, čímž je usnadněna manipulace s prknem.

SERRATED EDGES 5S

Exkluzivní technologie 5S SERRATED EDGE staví na 5 kontaktních bodech (jeden mezi vázáními a dva na každé straně směrem vně vázání), rozšiřuje tak kontaktní zónu hrany i na dříve nevyužité zóny prkna, můžete se tak spolehnout na stabilitu prkna a plynulé oblouky.

TWIN ALL MOUNTAIN

Symetrická flexe TWIN ALL-MOUNTAIN je pod vázáním tužší pro lepší odraz a ve středu je také tužší, čímž je zajištěna lepší stabilita ve vysokých rychlostech.

Men's All Mountain Snowboard Angus Wide
Barva:000
0,00 €
loading