Boards Kid's Freestyle Boards Snowboard Scan Smalls

SNOWBOARDS snowboard

Generally, a snowboard is chosen according to a rider's weight, ability and riding style. A shorter snowboard will be more manageable and easier to maneuver – great for beginners, lighterweight, or more freestyle-oriented riders. A longer snowboard will be faster and more stable – great for heavier, more advanced, or aggressive freeriders.

For more freestyle-oriented performance: size between your shoulder and chin.

For more freeride-oriented performance: size between your chin and nose or above.

 

Prkno SCAN bylo vyvinuté pro snowboardisty menšího vzrůstu s níže umístěným těžištěm, kteří se nezaleknou žádné výzvy. Hluboké vykrojení a měkčí flexe zajišťují, že je tento twin freestyle snowboard snadný na ovládání. Profil rockeru a symetrická...
Zobrazit více
Level
Začátečník
Expert
Sizes 080 090
Waist (cm) 18 & 18.5CM NA
Stance width min/max (cm) 26 až 32CM NA
Inserts setback (mm) CENTROVANÉ NA
Radius (m) 2.2 až 3M NA

In order to prepare your equipement the best we can, please fill the following form.
IMPORTANT : Fixations are one of the key of your safety, it's important to check the informations filled below.

Details of Kid's Freestyle Boards Snowboard Scan Smalls

Popis

Prkno SCAN bylo vyvinuté pro snowboardisty menšího vzrůstu s níže umístěným těžištěm, kteří se nezaleknou žádné výzvy. Hluboké vykrojení a měkčí flexe zajišťují, že je tento twin freestyle snowboard snadný na ovládání. Profil rockeru a symetrická flexe jsou zárukou hravé jízdy bez zachytávání hran, a rovněž usnadní pokroky v technice.

Snadné zatočení, hravá jízda
AmpTek Auto Turn Rocker usnadní zatáčení a poskytne hravou jízdu

Snadný odskok, snadná kontrola
Twin Freestyle flexe zlepšuje odskok a balanc pro freestyle kontrolu

Okamžitý komfort a snadné použití
Měkká, vyrovnaná flexe do konce po špičku prkna nabízí snadnou kontrolu pro nejměnší jezdce

Udržitelnost
Snowboardy Rossignol mají 100% dřevěné jádro z udržitelných lesů

Why choose the Kid's Freestyle Boards Snowboard Scan Smalls

AMPTEK AUTO TURN ROCKER

Každá ze tří patentovaných kombinací rockeru a camberu byla přizpůsobena jednomu ze stylů . AMPTEK AUTO TURN mají měkčí konce a jsou měkčí pod vázáním, představují se s 20 % camberem pod vázáním a 80 % rockerem na koncích pro hravé, plynulé oblouky v každém terénu a sněhových podmínkách.

ABS

LCT Technologie s integrovaným centrálním ABS vystužovacím nosníkem, který zlepšuje celkový výkon lyže, držení na hraně a zvyšuje úroveň všestrannosti.

FLEX 1

Flexe snowboardů Rossignol se pohybují od hodnot nejměkčích (1) až po hodnoty nejtužší (9). Díky transparentnímu označení si můžete vybrat ideální flexi odpovídající Vašemu stylu a úrovni jízdy. Měkčí prkna jsou snazší k ovládání, tužší zase nabízí více energie a stability.

GLASS FIBER

SKLENĚNÁ VLÁKNA jsou pružnější než karbon a jsou k dispozici v různých hmotnostech a stylech pletení, což z nich činí spolehlivou volbu pro přizpůsobování flexe a torzní tuhost.

TWIN FREESTYLE

Symetrická flexe TWIN FREESTYLE je pod vázáním tužší pro lepší odraz a měkčí ve středu prkna pro snazší manipulaci a kontrolu.

WOOD (3510 + 4515 + 5620 + 6420)

Klasické dřevěné jádro je vyrobeno z jediného typu dřeva, které je vertikálně laminované a zajišťuje tak odolnost a komfort.

Kid's Freestyle Boards Snowboard Scan Smalls
Barva:000
0,00 €
loading